Op. Dr. Esra Demir Yüzer Kimdir?

Op. Dr. Esra Demir Yüzer kimdir? Op. Dr. Esra Demir Yüzer hakkında merak ettikleriniz, aşağıda detaylı şekilde verilmiştir.

 Operatör Doktor Esra Demir Yüzer

Operatör Doktor Esra Demir Yüzer

Operatör Dr. Esra Demir Yüzer, 1995 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Esra Demir Yüzer hayatıtıp alanında ilk olarak Siirt Merkez Demirkaya Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak başlamıştır. 2 yıl burada görev yapıktan sonra, 1997 yılında uzmanlık sınavını başarı ile tamamlayarak, Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum ihtisasına başlamıştır.

2001 yılında ise Uzman Kadın Doğum hekimi olarak mezun olmuştur. 2001 yılı ile 2009 yılları arasında hem Sakarya Çocuk Bakım ve Doğum Evi’nde hem de kendi özel muayenehanede hastalarına hizmet vermiştir.

2009 yılından bu yana devlet görevinden ayrılarak, genital bölge estetiği alanında tedavilerini özel muayenehanesinde gerçekleştirmiştir. 2013 yılına kadar Sakarya’daki muayenehanesinde hastalarını tedavi eden Op.Dr. Esra Demir Yüzey, 2013 yılından itibaren Ankara 3D Estetik ve Güzellik Kliniğiile genital bölge alanında tedavilerini sürdürmeye devam etmektedir..

3D Estetik ve Güzellik Kliniği

 

Op. Dr. Esra Demir 3D Estetik Güzellik Kliniği

Op. Dr. Esra Demir 3D Estetik Güzellik Kliniği

Op. Dr. Esra Demir Yüzer 2001 yılından bu yana kadar çok sayıda hastasını tedavi ederek, hastalardayaşanan genital bölge sorununun ortadan kalkmasını sağlamıştır.Klinik için başarılı bir ekip oluşturmuş olan Demir, çok sayıda hasta tecrübesi ile genital bölge estetiği alanında başarılı şekilde hizmet vermektedir.

Tedavi merkezine Türkiye’nin her yerinden hastalar gelmektedir. Hem tecrübesinden hem de bu alandaki başarısından faydalanmak isteyen hastalar için genital bölge estetiği alanında profesyonel tıbbi hizmet verilmektedir.

 • Labioplasti (İç Dudakların Küçültülmesi)
 • LabiumMajusların Dolgunlaştırılması
 • Pubis Estetiği
 • Hymenoplasti
 • Vajinoplasti

Alanında tedavilerin sunulması sağlanıyor. Hem bu alanda elde edilen tecrübelerin olması hem de klinik ortamının steril ve profesyonel şekilde oluşturulmuş olması; hastaların gönül rahatlığı ile ameliyat talep etmesini sağlayacak.

Katıldığı Kurs ve Ulusal Kongreler

Eğitim hayatı boyunca kendinizi yetiştirmiş olan doktor, aynı zamanda katıldığı kongreler ile de tecrübesini – deneyimini arttırmıştır. Genital bölge hastalıklarının çözümünün sağlanması, bu alanda tıp alanındaki çalışmalarını takip etmesi katıldığı kongreler ile de devam ettiriliyor.

 • YenidoğanResüsitasyonu
 • Ovulasyon İndüksiyonu
 • Cinsel Terapi (Cinsel Terapist unvanı almıştır)
 • Tüp Bebek Sertifikası
 • Estetisyenlik Sertifikası
 • PRP Tedavileri – Mezoterapi

Yukarıda verilen alanlarda katılımı olmuş ve gerekli resmi belgelerin temin edilmesi sağlanmıştır.

Uzmanlaşmış olduğu alanın genital bölge estetiği olması, tecrübelerini bu alanda değerlendirmek adına 3D Estetik ve Güzellik Kliniği’ni kurmasını sağlamıştır. Profesyonel genel bölge estetiği alanında yıllardır çalışıyor olması ve başarılı bir ekip ile hizmet veriyor olması, hastaların endişeye yer vermemesini sağlıyor. İletişime geçerek, Op. Dr. Esra Demir Yüzer tecrübesi ilegenital bölge probleminizi sonlandırabilirsiniz.