Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleşme)

Genital Bölge estetiği Nedir

Genital bölgenizin görünümünü beğenmiyorsanız, genital bölge estetiği ameliyatları ile genital bölgenizin estetik bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Genital Bölge Estetiği Nedir?

Kadınların genital bölgesi zaman içerisinde yaş ve doğum gibi faktörlerle bazen bu faktörlerin etkisi olmaksızın kadınların estetik algılarına göre güzel ve çekici görünmeyebilir. Bu durumda genital bölge estetiği ameliyatı ile hastalarımızın psikolojik mağduriyetlerini gidermekteyiz. Aynı zamanda vajinanın elastikiyetini kaybetmesi sonucu ilişkiden zevk alamama sorunları da yine genital bölge estetiği ameliyatları ile ortadan kaldırılmaktadır.

Genital Bölge Estetiği Ameliyatından Kimler Yararlanmalı?

Genital bölge estetiği ameliyatı olup olmama konusunda kararsızsanız sizlere bu operasyondan yararlanmanıza ihtiyacınız olup olmadığını anlamanızı sağlayacak durumlar paylaşacağız. Eğer genital bölgenizin görünümü ya da fonksiyonel olarak işlevini yitirmesi nedeniyle siz de bu bulguları gözlemliyorsanız kliniğimizi arayarak bizden randevu alabilir ve operasyon süreci hakkında sizi bilgilendirmemizi sağlayabilirsiniz:

 • Genital bölgenizi estetik bulmamanızdan dolayı cinsel ilişki sırasında bu durumdan dolayı utanıyor ya da çekiniyorsanız
 • Vajinanızın elastikliğini yitirmesi nedeniyle cinsel ilişkiden zevk alamıyorsanız
 • Genital bölgenizin estetik görünümü nedeniyle partnerinizle cinsel hayatınız olumsuz etkileniyorsa
 • Genital bölgenizin estetik görünümü ya da cinsel ilişkiden zevk alamama nedeniyle cinsellikten uzaklaşıyor ya da karşı cinsle ilişkinizi çıkmaza sokuyorsanız
 • Genital bölgenizin estetik ve çekici bir görünüm elde etmesini çok istiyorsanız
Genital Gençleştirme

Genital Bölge Estetiği Sorunlarını Ortadan Kaldırıyoruz..

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin..

Genital Bölge Estetiği Hangi Durumlarda Uygulanır?

Her operasyon gibi genital bölge estetiği de bazı durumların olduğu hallerde gerçekleştirilmektedir. Genital bölge estetiği ameliyatı aşağıdaki durumlarda uygulanmaktadır:

 • Çok sayıda doğum yaptığınız için vajina elastikiyetini kaybettiyse
 • Genital bölgenizde fiziksel anormallikler varsa
 • Vulvadaki deformasyon nedeniyle dış dudaklar çok büyükse
 • Zorlu doğumlar sonucunda vajinaya atılan kesi ya da diğer deformasyonlar nedeniyle cinsel ilişki bozukları yaşıyorsanız
 • Genital bölgenizin deformasyonundan dolayı idrar kaçırma sorunu yaşıyorsanız

Genital Bölge Estetiği Türleri

Genital bölge estetiği tek bir operasyon olmayıp vajinanın iç ve dış bölgesinde gerçekleştirilmesine göre birbirinden ayrılmaktadır. Söz konusu işlem bu iki bölgede birden gerçekleştirilebileceği gibi ayrı olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Genital bölge estetiği genel olarak ikiye ayrılmaktadır:

 • Dış Genital Organlarda Yapılan Estetik Operasyonlar: Labioplasti (Küçük dudakların küçültülmesi), Pubis estetiği ve labiummajuslara yağ veya dolgu enjeksiyonu (Büyük dudakların dolgunlaştırılması)
 • İç Genital Organlarda Yapılan Estetik Operasyonlar: Kızlık zarı onarma (Hymenoplasti) ve vajina daraltılması (vajinoplasti)

Küçük Dudak Estetiği (Labioplasti) Ameliyatı Nedir?

Küçük dudaklar genetik olarak bazı kadınlarda daha uzun ve büyük bir görünüme sahiptir. Bu da vajina iç dudak sarkması sorununa neden olmaktadır. Yine bu sarkma bazen doğum sonrası da görülebilmektedir. Bu ameliyat lokal anestezi altında yaklaşık yarım saat içinde gerçekleştirilmekte ve hastaların küçük dudakları ideal büyüklüğe ve görünüme kavuşturulmaktadır. Ameliyat sonrası iyileşme süreci de yine son derecede hızlı olup ertesi gün işe dönebilir ve 1 hafta kadar ağır aktivitelerden uzak durduktan sonra dikişler 2 – 3 hafta içinde düşecektir. Bu sürecin ardından kadın cinsel hayata geri dönebilecektir.

Genital Bölge Estetiği - Genital Gençleştirme Op. Dr. Esra Demir Yüzer Genital Bölge Beyazlatma

Op. Dr. Esra Demir Yüzer

Kadn Hastalıkları Uzmanı

Doktorumuz Hakkımda Detaylı Bilgiyi Hakkımda sayfamızdan bulabilirsiniz.

 

genital estetik olayı

Büyük Dudakların Dolgunlaştırılması Ameliyatı Nedir?

Büyük dudaklar bazı kadınlarda sarkık ya da buruşuk bir görünüme sahip olabilir. Bu durumda dış dudaklar yeterli dolgunluğa ulaşması için dolgular ile doldurulmaktadır. Dolgu seçimi olarak en uygun olan vücudun yağ dokusu tercih edilmekte ancak bu yönteme başvurulamazsa başka alternatif dolgu yöntemleri de tercih edilebilmektedir. Operasyon lokal ya da genel anestezi altında gerçekleştirilmekte ve pansuman ya da dikiş atımına gerek kalmaksızın tamamlanmaktadır. Enjeksiyon işleminden sonra oluşan şişlik de birkaç gün içinde azalacaktır. Şişliğin azalması ile birlikte cinsel hayatınıza dönüş yapabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Operasyonu Nedir?

Bu genital bölge estetik operasyonu kızlık zarı herhangi bir nedenle bozulmuş olan kadının kızlık zarının tekrar onarılmasını sağlamak amacı ile yaptırdığı bir operasyondur. Operasyon geçici ya da kalıcı olacak şekilde yapılmaktadır. Geçici operasyon birkaç günlük bir kalıcılık sağlarken kalıcı operasyon, ameliyat sürecinin ardından önerilere uyulduğu takdirde ilk ilişkiye girene kadar kalıcılığını korumaktadır. Operasyon hangi yöntemin tercih edildiğine göre yarım saate kadar sürebilmektedir. Operasyonun ardından hastanın birkaç gün süre ile deniz ve havuzdan, ağır spor ve aktivitelerden uzak durması, belirli bir süre ayakta duş alması gerekmektedir. Operasyon kızlık zarının kaç kere bozulduğu ya da kadının kürtaj, doğum yapması gibi faktörlere bağlı olmaksızın başarılı bir şekilde dikilebilmektedir.

Vajina Daraltma (Vajinoplasti) Ameliyatı Nedir?

Doğum sonrası vajina kaslarının gevşemesi sonrası cinsel ilişkinin olumsuz etkilendiği durumlarda bu ameliyat gerçekleştirilmektedir. Kadının yaşı ve doğum sıklığına bağlı olarak durum daha da belirginleşmekte ve ileri yaşlarda idrar kaçırma, rahim sarkaması, kalın bağırsak sarkması gibi sorunlara yol açabilmektedir. Yine bazı kadınların genetik olarak daha geniş bir vajina yapısı vardır. Bu durumlarda genel anestezi altında işlem yaklaşık 45 dakika içerisinde gerçekleştirilmekte ve vajina daraltma işlemi sonlandırılmaktadır. Operasyon sonrası 6 haftalık sürenin tamamlanmasının ardından kadın cinsel yaşamına geri dönebilmektedir. Vajina daraltma ameliyatı sonrası yine sık doğum gibi nedenler ile vajina geri genişlerse bu durumda tekrar vajina daraltılma ameliyatı yapılabilmektedir.

İç Dudak Sarkması (Labioplasti) Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Detaylı Bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin..

Genital Bölge Estetiği Ameliyat Fiyatları

Genital bölge estetiği amacı ile gerçekleştirilen ameliyatların fiyatları operasyonun türüne, uygulanan anestezi ve ameliyat tekniğine göre değişim gösteren fiyatlardan oluşmaktadır. Fiyatlarımızı belirlerken kullandığımız araç ve tekniklere göre makul fiyatlar belirlemeye özen gösteriyoruz. Eğer genel bir fiyat bilgilendirilmesi istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Operasyon süreci ile ilgili olarak doktorumuza sormak istediğiniz sorular varsa bu soruları sormak için randevu alabilir ve operasyonun nasıl yapıldığı, iyileşme süreci gibi konularda dilediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Yine randevunuzda ihtiyacınız olan başka operasyon varsa ya da ihtiyacınız olan operasyonu öğrenmek için muayene olabilirsiniz. Muayene sırasında ve sonrasında doktorumuz size en doğru ve ayrıntılı bilgilendirmeyi yapacak ve operasyona göre size en doğru ve net genital bölge estetiği fiyat bilgisini verecektir.

Genital Bölge Estetiği İşe Yarar Mı?

Bu konuda hizmet verdiğimiz sayısız hastamızda oldukça başarılı sonuçlar elde ettik. Genital bölge estetiği konusunda her operasyon türünde hizmet verdiğimiz hastalarımızın bize geri dönüşleri olumlu olup genital bölgedeki fonksiyonel ya da estetiksel bozukluklar nedeniyle partnerleri ile aralarındaki sorunları aştıklarını tarafımıza iletmişlerdir. Hastalarımızın isteklerine cevap veren bir tedavi uyguladığımız için hastalarımızın istemedikleri sonuçların ortaya çıkmasına ihtimal vermiyor; her zaman ameliyatın size en ideal ve en mükemmel sonucu verecek şekilde gerçekleşmesine özen gösteriyoruz. Bizim için aydınlatılmış onam sadece kağıt üzerinde kalan bir terim değildir. Hastalarımızın operasyon süreci hakkın da en detaylı şekilde bilgilendirilmesini kendimize misyon olarak belirliyor ve bu misyon ile sizlere hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde size en kısa sürede dönüş yaparak ve ayrıntılı bilgilendirmemiz ile kafanızdaki soru işaretlerinin cevaplanmasını sağlayan, tedavinin her aşamasında sizi düşünen ve buna göre tedavi sürecinin seyrini belirleyen hizmet anlayışımız ile genital bölge estetiği Ankara olarak genital bölge estetiği operasyonlarına ihtiyaç duyuyorsanız bizden istediğiniz sonuçları alabileceğinizi ve tedavi sürecinizi en kolay şekilde atlatabileceğinizin garantisini size verebiliriz.  

Bunları İncelediniz mi?

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı dikimi hakkında detaylı bilgiyi sitemizden bulabilisiniz.

Kızlık Zarı Dikimi

Detaylar İçin Tıkla

Bunları İncelediniz mi?

Vajina Daraltma

Vajina Daraltma hakkında detaylı bilgiyi sitemizden bulabilisiniz.

Vajina Daraltma

Detaylar İçin Tkla
Play Video
Play Video
Play Video