Genital Lazer Uygulamaları

 

Genital lazer uygulamaları arasında yer alan lazerle genital daraltma kişinin partneri ile ilgili yaşadığı cinsel problemlerde cinsel haz ya  estetik kaygıların giderilmesi için yapılır. Bu işlem için özel olarak tasarlanmış, vajinal uygulama için dizayn edilmiş aplikatörleri olmayan invazivler Erbium: yağ lazer ile genital daraltma işlemi otuz dakika sürmektedir.  Anestezi uygulamadan ağrısız, acısız, kesi veya herhangi bir ek işleme gerek duyulmaksızın bu işlem yapılabilmektedir. İşlem sonrası hemen günlük yaşantılarına geri dönebilmektedir.

 

 

Lazerle Genital Daraltma Ameliyatı

 

Hafif ya da orta derecedeki vajina sarkmalarında lazerle genital daraltma ameliyatıyla iyi bir sonuç alabilirsiniz. Çoklu doğum yapmış kişilerde vajina duvarlarında daraltma işlemi yapılır. Vajinal dokunun yeniden yenilenmesi için yapılan uyarılması için kullanılır.  Böylece vajinal bölgedeki kan akışı, hızlanır ve vajinal duvarı, elastikiyetini kazanır. Cilt altındaki bağ dokusu artarak yeni kolejin dolgusu sağlanır ve buna bağlı olarak vajina gençleşmektedir. Kaşıntı, acı, yanma gibi kişide rahatsızlığa neden olabilecek semptomları ortadan kaldırır ve cinsel doyumu arttırır. Böylece ilişki esnasında vajinada istenen doyuma ulaşılması  mümkün olabilmektedir. Menopoz sonrasında görülen hormonal değişimler, lazerle yapılan işlemlerde vajinal duvarı yeni baştan yapılandırır. Ortalama 20- dakika sürer. Hasta operasyon sonrası sosyal yaşamına döner. Herhangi acı veya yan etkisi yoktur. Tedaviden hemen sonra, günlük hayatınıza geri dönebilir.

 

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma

 

Lazerle Genital bölge beyazlatma işlemi sırasında, renk açma ve beyazlatma yapılabiliyor. Bu sayede çok daha açık renkte canlı bir görünüm elde etmek mümkün. Labioplasti ameliyatı sırasında istenirse lazerle renk açma tedavileri dış dudaklardaki renk kararmaları, iç dudakların küçültülmesi işlemleri a aynı anda yapılabilir. İç dudaklara labioplasti işlemi sırasında istenirse dış dudaklara  lazer ile renk açma işlemi yapılır. Lazerle genital bölge rengini açma işlemi sonrası alttan gelen açık renkteki pembe parlak doku sayesinde genital bölgede daha sağlıklı bir görünüm elde edilmektedir.

 

 

Lazerle Genital Dolgunluk TedavileriLazerle Genital Dolgunluk Tedavileri arasında yer alkan karbondioksit lazerler sayesinde genital bölgeye uygulanan genital radyofrekans (RF) uygulamaları ile genital bölgeye volum kazandırarak dolgunluk sağlanır. Genital bölgede meydana gelen kırışıklık, dokuda oluşan gevşeme sorunları karşısında bu bölgeye çok daha genç ve sıkı dolgun bir görünüm kazandırmak İçin karbondioksit lazer Uygulaması Yapılabilir. Genital bölgedeki bağ dokusu (lif) üretimi hızlanarak dokuda yapısal bir gençleşme, dolgunluk ve parlaklık elde edilir.

 

 

Genital lazer uygulamaları arasında yer alan lazerle genital daraltma kişinin partneri ile ilgili yaşadığı cinsel problemlerde cinsel haz ya estetik kaygıların giderilmesi için yapılır.

 

 

Lazerle - Vajinoplasti 

 

Vajinoplasti; doğuma lazerle vajinanın yenilenmesi sıkılaştırma işlemidir Lazerle yapılan uygulamalar da vajinal duvar da kolajen, artışı ve ciltteki yenileme ile birlikte hasiyette artacaktır. Operasyonlar Lokal anestezi ya da  genel anesteziyle yapılır. Dikişler kendiliğinden kapandığından alınması gerekmemektedir. Dolayısıyla yapılan bu işlemler sonrası vajinada herhangi bir yara ya da dikiş iz kalmaz. Genital estetik lazer işlemi muayene şartlarında günübirlik yapılır ve ortalama olarak 30  dakika sürer. Genital organın içine yerleştirilen prop yardımıyla vajina İçi kolejin sentezi yapılmaktadır. Aynı zamanda yeni kolejin oluşumu  sağlanmaktadır. Herhangi bir anestezi ya da dikiş gerektirmez. Buna bağlı komplikasyonlar gelişmesi beklenmez.

 

Lazerle İç Dudak Estetiği (Labioplasti )

 

Lazerle iç dudak estetiği olan Labioplasti iç dudakların kısaltılması ve küçültülmesi işlemidir. İç ve dış dudaklar ile ilgili bozulma sarkma dolgunluğunda azalma varsa yaptırabilir. Son derece konforlu bir işlemdir ve hasta operasyon sonrası eve gidebilir. Labioplasti lokal anestezi veya genel anestezi ile yapılır ve sosyal yaşantısına birkaç gün içinde başlayabilir.

2 Cevap

  1. Op.Dr.Esra Demir Yüzer hanım efendiye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim sorunumu çok rahatlıkla çözdük

  2. İşinde en iyilerden diyebiliriz yaklaşım ve doktorluğu fevkalade bir insan. Genital Beyazlatma ve Genital Estetik ameliyatlarında da oldukça iyi.

Yorumlar Kapalı