Vajinal Estetik

Vajinal estetik tasarımı ile ortaya çıkan sonuçlarda olduğu gibi güzel bir görünüm hem erkek hem de onu hakkıdır. Her vücut birtakım nedenlere bağlı olarak zaman içerisinde gönderi. Bu değişimlerden biri de vajinal anda mevcut gelir ve yaşın ilerlemesi ya da farklı etkenlere bağlı olarak bağlı olarak vajinada çeşitli görüntülerde oluşmaya başlar. Ya da şekil bozukluklarının hep olduğu durumlardan da bahsetmek mümkündür. Bir kadında genital yapı aşağıdakilerden olur;

 

 • Vagen
 • Büyük dudaklar
 • Küçük dudaklar
 • Kızlık zarı
 • Dudakların üst kısmı-tepe bölgesi

 

Vajinal bölgeeyi oluştururken birtakım deformeler oluşması estetik ortamda oldukça kötü görüntüler oluşuyor. Bu kötü görüntüler kadınlarda güvensizlik, cinsel açıdan yetersizlik ve tatmin olamama gibi farklı sorunların da ortaya çıkmasına neden olur.

 

Vajinal estetik uygulaması ile birlikte yaşadığı bu odada uzaklaştı ve vajina üzerinde daha iyi görüntüler ortaya çıkar. Kadınlar genel olarak vajinal bölgeler, bu tür ülkeler yaşasalar safera estetk kaygılarını tam olarak dil3e getiremez. Hatta bu konudalar ameliyata dahi uzak bakış açıyor demek mümkündür. Ancak vajina estetiği ve başkaları ile birlikte bir operasyonda bir çözüm bulabilir ve bu süreçte etkin rol oynar ve aynı zamanda kadınları da psikolojik ortamda rahatlıkla sunuyor. Çünkü vajinal bölge görüntüleme ekranı olan biri kendine özgü olan güveni yüksek seviyelerdedir ve bunun yanında zaman zaman için özgüven eksiliği yaşamaz.

 

Vajinal Estetik Nasıl Yapılır?

 

Vajinal estetik hazırlama genital toplama sistemi ya da var olan sorunlara göre sıralanmış. Yani vajina ağzında dudakların uzun olduğu için başka bir operasyon odasındaken, vajina daraltma operasyonları için de farklı yerlerde yapılır. Bu nedenle öncülükten genital tedavi ediliyor tam olarak ne ne zamanının belirlendiği anlamına geliyor. Genel olarak genital estetik operasyonları ve yapılanlardaki bağlantılar aşağıda;

 

 • Labioplasti (Labium estetiği - vajinada var olan büyük ya da küçük dudaklar üzerinde yapılan işlemlerdir)
 • Vajinoplasti (Vajina estetiği - vajina daraltma operasyonu olarak da bilinir.)
 • Doğum sonrası vajinada sökülmesi izlerinin onarılması
 • Kızlık zarı dikimi
 • Mons pubis (vajinada alt ya da üst dudakların dolgun hale getirilmesi)

 

Uzak yer alan vajina estetiği operasyonlarından biri biri genital bölge üzerinde birtakım işlemlerin yapıldığı işlemler öncesinde karşımıza çıkar. Bazen gereklilik olarak gösterim operasyonlar, bazen sadece estetik kaygıların giderilmesi için dahi yaptırılabilir. Vajina daraltma operasyonu, çeşitli nedenlere bağlı olarak vajinada mevcut gelen genişlemelerin giderilmesi yapıyor. Önceki doğum yapan kadınlarda views vajinada genişleme, bu yöntem ile kaldırabilir görünür. Vajina daraltma ameliyatı, aynı zamanda daha etkili bir cinsel ilişki yaşamasını sağlıyor. Bu yüzden onurlu bir kadına yaklaşımı dileğiyle vajina daraltma estetiği yaptırabilmektedir.

 

 

Vajinal estetik işlemleri ile ortaya çıkan sonuçlarda olduğu gibi güzel bir görünüm hem erkek hem de kadınların hakkıdır.

 

Vajinal Estetik Avantajları Nelerdir?

 

Vajinal estetik aynı zamanda kadınlar için çeşitli avantajları da beraberinde alıyor. Pek çok olumlu yönleri bulundu vajinal estetik, sahip olduğu bu yönleri ile orada son burada çok çok tercihe yaklaşıyor. Şimdi, vajinal estetik ile gelen avantajlar ya da kadınlara göre olumlu yönlere daha yakın göz atalım.

 

 • Vajinada oluşan sarkmaları yok eder.
 • Vajinal odada daha estetik bir görüntüye sahip olmasını sağlar.
 • Kadınların bu konuda yaşadığı kendine güvenen sorununu çözer ve onu kadın cinsel ilişkide kendimi yeterli görür.
 • Bunların yanı sıra cinsel birleşme daha kolay ve rahat bir şekilde yaşanır.
 • Açık partneri tarafından da beğenilebilecek bir genital bölge açılıyor.

Cevabınız

Leave a reply