Genital Estetik Kimlere Uygulanabilir

Genital estetik uygulaması vajina bölgesinde bulunan şekil bozukluklarının ikili ilişkiler sırasında mutsuzluğa neden olmasından dolayı rahatsız olan kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Bu durum en fazla doğum yapan kişilerde meydana gelen bir durumdur. Vajina da bulunan sarkmalar, dudak kısmında oluşan bozulmalar ve meydana gelen genişlemeler nedeni ile deformasyonlar meydana gelir. Bu durumlar için tercih edilen uygulamalar arasında yer alır.

 

Yaşanan bu sorunların hepsi kadınların kendilerine olan güvenlerinin azalmasına neden olur. Kişilerin özellikle kendilerine olan güvenlerinin azalması nedeni ile Genital estetik ameliyatı tavsiye edilir. Uygulama genellikle başarılı sonuç veren bir uygulama şeklidir. Herhangi bir sorun oluşma durumu olmaz.

 

Genital Estetikte Bozulmalara Neden Olan Durumlar Nelerdir?

 

Öncelikle yaşanan travmalar nedeni ile bozulmalar meydana gelir. Genetik faktörler nedeni ile de bu bölge de bozulmalar meydana gelir. Kadınların fazla doğum yapmaları nedeni ile estetikte bozulmalar yaşanmaya başlar. Aynı zaman da kadınlarda yaş ilerlemesi nedeni ile de genetik bozulmalar meydana gelir. Kadınların doğum yaptıkları zaman içerisinde meydana gelen yırtıklar da aynı zaman da estetik bozulmalara neden olan durumlar arasında yer alır. Yaşanan bu durumların her biri estetik bölgede bozulmalara neden olur. Bu durumların sonucunda da genellikle estetik isteği meydana gelir. Bu nedenle kadınlar Genital estetik ameliyatı tercih ederler.

 

 

Genital estetik uygulaması vajina bölgesinde bulunan şekil bozukluklarının ikili ilişkiler sırasında mutsuzluğa neden olmasından dolayı rahatsız olan kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır.

 

Genital Estetik Gerektiren Durumlar Nelerdir?

 

Kişilerin estetik bölgelerinde meydana gelen bozulmalar kendilerine olan özgüvenlerinin azalmasına neden olur. Ancak ameliyatın yapılması durumunda ise çiftlerin arasında hem yaşam kalitesi artışı hem aktiflik hem de vajinal bölgesinin çok daha sağlıklı olması sağlanır. Aynı zaman da kadınlarda bir güven artışı da meydana gelir.  Genital estetik gerektiren durumlar;

 

  • Doğum esnasında bölgeye çok fazla dikiş atılması nedeni ile
  • Yaşın ilerlemesi sonucunda vajinal yapıda değişmelerin meydana gelmesinden dolayı
  • Fazla kiloya sahip olan bir bebeğin doğurulması nedeni ile
  • Mastürbasyon sıklığından ve aynı zaman da yanlış bir şekilde yerine getirilen tatmin yöntemleri nedeni ile
  • Cinsel birleşmenin çok sık olması nedeni ile

Doğum nedeni ile vajina da olan şekil bozukluklarından dolayı bu ameliyat işlemi yerine getirilir.

 

Genital Estetik Kimlere Uygulanır?

 

Genital estetik ameliyatı evli olan ya da bekâr olan herkese uygulanabilir. Sadece kişilerin 18 yaşını geçmiş olmaları gerekir. Aynı zaman da kişinin bakire olması da ameliyat için bir engel oluşturmaz. Çünkü kızlık zarına neden olan bir durum da değildir. Ameliyatın hafif olarak genel anestezi ile ya da lokal anestezi ile yapılması mümkündür. Ameliyat işlemi hem hastane de hem de muayene de uygulanabilir. Ameliyat için korkulacak herhangi bir durum yoktur. Çünkü hiçbir sorunu olmayan ve kolay bir şekilde de yerine getirilebilen ameliyatlardan birisi olur. Genital estetik operasyonlar arasında en sık tercih edilen vajinoplasti hakkında detaylı bilgi için vajina daraltma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Leave a reply